Kancelaria Adwokacka Katowice

Kancelaria Adwokacka MCP to zespół doświadczonych prawników o różnych specjalizacjach, którzy udzielą porady w każdej sytuacji. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu rzetelnej pomocy prawnej w Katowicach z dowolnej dziedziny prawa, eksperci z naszej Kancelarii wytłumaczą Ci wszystkie wątpliwe kwestie. Porady prawne w Katowicach w Kancelarii MCP przeznaczone dla Klientów indywidualnych obejmują pomoc prawną we wszystkich rodzajach spraw dotyczących prawa cywilnego.

Pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu problemów dotyczących rozwodów, sporządzania umów, spraw związanych z zachowkami i spadkami oraz pozostałych kwestii z którymi nasi klienci spotykają się na co dzień.


Pomoc prawna dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Najczęściej oferowana przez nas pomoc prawna w Katowicach wykonywana jest w trakcie trwania spraw rozwodowych, spadkowych, opieki nad dziećmi, a także doradztwo w zakresie umów oraz odszkodowań. Nasza Kancelaria Adwokacka z Katowic zapewnia również pomoc prawną dla przedsiębiorców, obejmującą swoim zakresem różnorodne sprawny na gruncie prawa administracyjnego, odpadowego czy własności intelektualnej.

Dodatkowo przeprowadzamy audyty prawne oraz zapewniamy doradztwo sukcesyjne. Podążając za stale zmieniającymi się przepisami prawa oraz potrzebami naszych Klientów, wprowadziliśmy specjalne konsultacje prawne oraz audyty zgodności z RODO dla administratorów danych osobowych.