Przeprowadzamy pełną analizę sytuacji prawnej firmy

Audyt prawny – Katowice

Poszukujesz prawnika z Katowic, który przeprowadzi audyt prawny w Twojej firmie? Kancelaria Adwokacka MCP zapewni profesjonalną analizę sytuacji prawnej Twojego przedsiębiorstwa. Nasze audyty obejmują wiele różnych obszarów prawnych.

Analizie podlega zarówno ogólna struktura firmy wraz z umowami i innymi dokumentami handlowymi, które zostały zawarte w przeszłości, jak również sprawy kadrowe. Dodatkowo sprawdzamy, czy prowadzona działalność jest zgodna z prawem własności intelektualnej, ochroną znaków towarowych oraz RODO. Podczas audytu nasi adwokaci z Katowic wykryją wszelkie nieprawidłowości, jakie występują w firmie, a także poradzą jak je wyeliminować.

 

 

Audyt prawny ma na celu kompleksową analizę sytuacji prawnej przedsiębiorstwa. Przeprowadzenie audytu prawnego wiąże się z przeprowadzeniem takich transakcji:

  • przekształcenia przedsiębiorców oraz spółek,
  • fuzje,
  • przejęcia,
  • zakup przedsiębiorstwa,
  • zakup udziałów w przedsiębiorstwie.

W trakcie audytu analizowana jest struktura właścicielska/kapitałowa, dokonuje się przeglądu zawartych kontraktów i umów handlowych.
Dodatkowo analizie podlegają sprawy pracownicze/ kadrowych, a także związane z prawem własności intelektualnej, ochroną znaków towarowych oraz ochroną danych osobowych (RODO).

porady prawne katowice

Kto zajmie się Twoją sprawą?

kancelaria adwokacka katowice

Michał Ciupa

Specjalizuje się w prawie karnym, gospodarczym i medycznym. Reprezentuje przedsiębiorców w sprawach karnych i karno-skarbowych. Występuje jako obrońca i pełnomocnik lekarzy w procesach sądowych.

Poznaj adwokata

 

Dane kontaktowe

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną