Kancelaria zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem sukcesyjnym.

Obsługa prawna firm Katowice – sukcesja

Jedną z zalet prowadzenia firmy rodzinnej jest możliwość sukcesji działalności i przekazania kierownictwa następcom. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, jeżeli chcemy zrezygnować z funkcji kierowniczych z jednoczesnym zachowaniem ciągłości działalności.

Jak przekazać firmę rodzinie?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób przekazać firmę następcy, nasz zespół doświadczonych prawników z Katowic odpowie na każde pytanie. Oferta Kancelarii Adwokackiej z Katowic obejmuje analizę sytuacji przedsiębiorstwa, opracowanie planu sukcesji oraz jego wdrożenie, a także wsparcie prawne przy wyborze zarządcy sukcesyjnego.

Oferta Kancelarii w  tym zakresie skierowana jest w szczególności do właścicieli firm rodzinnych, którzy z różnych powodów planują przekazanie kierownictwa w firmie swoim następcom.

W ramach oferty kancelarii zajmujemy się:

  • analizą bieżącej sytuacji w przedsiębiorstwie
  • przygotowaniem propozycji/ planu sukcesji
  • przygotowaniem przekształcenia i restrukturyzacji przedsiębiorstwa
  • wsparciem prawnym przy ustanowieniu zarządcy sukcesyjnego.
kancelaria adwokacka katowice

Kto zajmie się Twoją sprawą?

adwokat katowice

Ewa Klich

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, medycznym oraz ochrony danych osobowych. Posiada doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz w prowadzeniu sporów sądowych. Zajmuje się doradztwem sukcesyjnym na rzecz przedsiębiorców

Poznaj adwokata

Dane kontaktowe

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną