Kancelaria oferuje kompleksową obsługę w zakresie prawa administracyjnego oraz postępowania przed organami administracji i sądami administracyjnymi

Porady prawne w Katowicach – sądy administracyjne

Nasi adwokaci z Katowic każdego dnia obsługują dziesiątki przedsiębiorców z różnych branż. Wiele spraw, które omawiamy dotyczy prawa administracyjnego oraz postępowania przed sądami administracyjnymi oraz innymi organami administracyjnymi. Mimo że bardzo często udzielamy pomocy w trybie online, to naszą Kancelarię Prawną w Katowicach codziennie odwiedza wielu przedsiębiorców działających lokalnie.

Jeśli Ty również potrzebujesz pomocy, umów się na spotkanie z naszymi prawnikami z Katowic. Na miejscu pomożemy Ci w przygotowaniu odwołania od decyzji administracyjnej lub w złożeniu skargi do sądu administracyjnego. Jeśli potrzebujesz adwokata z Katowic, który będzie reprezentować Cię przed organami oraz sądami administracyjnymi, nasza Kancelaria to najlepszy wybór.

Zakres obsługi uzależniony jest od specyfiki Klienta oraz potrzeb w zakresie kształtowania stosunków administracyjno-prawnych. Oferujemy Państwu pomoc prawną polegająca w szczególności na:

  • przygotowaniu odwołań od decyzji administracyjnych,
  • złożeniu skargi do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych oraz skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego,
  • reprezentowanie stron przed organami administracji oraz sądami administracyjnymi wszystkich instancji.
porady prawne katowice

Kto zajmie się Twoją sprawą?

kancelaria adwokacka katowice

Michał Ciupa

Specjalizuje się w prawie karnym, gospodarczym i medycznym. Reprezentuje przedsiębiorców w sprawach karnych i karno-skarbowych. Występuje jako obrońca i pełnomocnik lekarzy w procesach sądowych.

Poznaj adwokata

Dane kontaktowe

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną