Jesteś osobą pokrzywdzoną? Umów się na spotkanie w naszej Kancelarii!

Jeśli jesteś ofiarą przestępstwa i poszukujesz doświadczonego prawnika, który będzie bronić Twoich interesów? Umów się na spotkanie w naszej kancelarii zlokalizowanej w centrum Katowic. Oferujemy profesjonalne porady prawne oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie postępowania. Każdego roku prowadzimy wiele spraw rocznie, z których bardzo dużą część stanowią właśnie sprawy karne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak pracować z ofiarami przestępstw. Oprócz fachowej obsługi prawnej, oferujemy porady oraz kompleksowe wsparcie, które jest potrzebne każdej osobie będącej uczestnikiem sprawy karnej.

Oskarżono Cię o popełnienie przestępstwa?

Zostały Ci postawione zarzuty popełnienia przestępstwa w sprawie karnej? A może otrzymałeś wezwanie na policję? Jeśli popełniłeś przestępstwo lub jesteś o to podejrzany, będziesz potrzebować pomocy doświadczonego adwokata, który zawsze będzie z Tobą w najtrudniejszych momentach.

Na pomoc naszej Kancelarii adwokackiej możesz liczyć na każdym etapie śledztwa oraz sprawy sądowej. Pomożemy Ci w przygotowaniu do przesłuchań oraz samej rozprawy, a także wspólnie ustalimy najkorzystniejszą linię obrony.

Będziemy reprezentować Cię przed sądem i innymi organami postępowania karnego zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować.

Sprawy na gruncie prawa karnego a tajemnica adwokacka

Pamiętaj, że zawsze działamy na rzecz Twojej osoby. W naszym interesie leży, by sąd wydał wyrok, który będzie dla Ciebie korzystny. Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy, a także dyskrecję.

Z nami nie musisz martwić się o to, że ktoś pozna aspekty Twojej sprawy. Dochowanie tajemnicy adwokackiej to nasz priorytet.

Dzięki najwyższym względom bezpieczeństwa, do których się stosujemy, Twoje dokumenty oraz wszelkie informacje, które nam powierzysz będą w pełni bezpieczne.