Strona główna / Dla osób prywatnych / Reprezentacja i pomoc prawna w sprawach rodzinnych

Reprezentacja i pomoc prawna w sprawach rodzinnych

Porada telefoniczna

501 407 372

Umów się na pierwsze spotkanie i pomoc prawną.

Pomoc prawna w sprawach rodzinnych i rozwodowych

W ramach MCP świadczymy kompleksową pomoc prawną w zakresie spraw rodzinnych i rozwodowych. Nasze usługi obejmują porady prawne oraz reprezentację naszych Klientów w różnorodnych postępowaniach sądowych dotyczących rozwodu, separacji i unieważnienia małżeństwa.

Zostaw numer telefonu - oddzwonimy

Zajmiemy się Twoją sprawą Ciebie najszybciej jak to możliwe.

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Pomoc w sprawach alimentacyjnych i egzekucyjnych

  Naszym Klientom udzielamy wsparcia w kwestiach związanych ze zasądzeniem świadczeń alimentacyjnych na rzecz dziecka od drugiego rodzica. W przypadku uchylania się osoby zobowiązanej do płacenia alimentów, reprezentujemy naszych Klientów zarówno w postępowaniach egzekucyjnych, jak i w sprawach karnych dotyczących niealimentacji.

  Obszar działań prawnych w sprawach rodzinnych

  Nasi doświadczeni adwokaci zajmują się szerokim zakresem spraw rodzinnych, obejmujących m.in. pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z dzieckiem, sprawy o ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, a także postępowania w sprawach o ubezwłasnowolnienie częściowe lub całkowite. Dodatkowo, pomagamy w rozliczeniach majątkowych pomiędzy członkami rodziny, włączając w to podziały majątku wspólnego małżonków, rozliczenia majątku konkubentów oraz sprawy dotyczące darowizn i nakładów na majątek bliskiej osoby. Jesteśmy również dostępni dla naszych Klientów w pojedynczych sprawach rodzinnych, służąc pomocą prawną, rozwiązując wątpliwości oraz reprezentując ich interesy w postępowaniach sądowych.

  Twoją sprawą zajmą się

  Karol Rużyło

  adwokat, mediator

  Ewa Klich

  adwokat