Strona główna / Dla przedsiębiorców / Audyty prawne (Due dilligence)

Audyty prawne (Due dilligence)

Porada telefoniczna

501 407 372

Umów się na pierwsze spotkanie i pomoc prawną.

Wprowadzenie i cel audytu prawnego

W MCP, służymy naszą wiedzą i doświadczeniem przedsiębiorcom, którzy są zainteresowani poznać słabe i mocne strony swojego przedsiębiorstwa przeprowadzając audyt. Audyt prawny ma na celu ocenę stanu prawnego przedsiębiorstwa, zweryfikowanie zgodności wewnętrznych dokumentów i procedur z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz zminimalizowanie ryzyka prawnego.

Zostaw numer telefonu - oddzwonimy

Zajmiemy się Twoją sprawą Ciebie najszybciej jak to możliwe.

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Zakres i obszary audytu

  W wyniku indywidualnych uzgodnień z Klientem, zespół kancelarii wykona audyt całego przedsiębiorstwa lub wybranych segmentów jego działalności. Pomożemy ocenić prawidłowość działalności gospodarczej pod kątem analizy struktury i dokumentów założycielskich, zgodności podejmowanych uchwał przez organy spółki z przepisami prawa handlowego.

  Obszary szczegółowego badania

  Zbadamy, obowiązującą w przedsiębiorstwie politykę pracowniczą - ocenimy strukturę zatrudnienia, prawidłowość zawieranych umów z pracownikami, zleceniobiorcami i podwykonawcami oraz obowiązujące regulaminy wewnętrzne i regulacje związane z ochroną praw pracowniczych. Zweryfikujemy poprawność wdrożonej w przedsiębiorstwie polityki ochrony danych osobowych, przeprowadzimy audyt zawieranych z kontrahentami umów handlowych oraz ocenimy prowadzoną przez przedsiębiorstwo politykę ochrony własności intelektualnej.

  Wsparcie i podsumowanie

  W codziennej pracy wspieramy przedsiębiorców podczas rozwiązywania problemów prawnych związanych z prawem budowlanym, prawem medycznym, prawem zamówień publicznych i prawem odpadów. Jeżeli zastanawiasz się, czy przeprowadzenie audytu prawnego jest dobrym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa, wskazujemy, że przeprowadzenie audytu przez zespół niezależnych prawników pomoże Ci usprawnić działanie przedsiębiorstwa. Przez dynamiczne zmiany przepisów prawnych, prowadzenie własnego biznesu w obecnych czasach może być problematyczne. Kancelaria Adwokacka MCP wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów świadcząc usługi kompleksowego i częściowego audytu prawnego na rzecz małych i średnich firm.

  Usługi online

  Nasza Kancelaria oferuje swoim klientom porady prawne online lub przez telefon. Jeśli nie możesz odwiedzić nas osobiście skorzystaj z usługi wideorozmowy lub rozmowy telefonicznej.

  Twoją sprawą zajmą się

  Ewa Klich

  adwokat

  Michał Ciupa

  dr n. o zdr., adwokat