Strona główna / Dla przedsiębiorców / Prawnik – prawo pracy

Prawnik – prawo pracy

Porada telefoniczna

501 407 372

Umów się na pierwsze spotkanie i pomoc prawną.

Kompleksowe wsparcie w zakresie prawa pracy

W MCP oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu prawa pracy. W codziennej pracy zespół adwokatów reprezentuje interesy pracodawców, pracowników oraz ich zrzeszeń. Pomagamy pracodawcom podczas tworzenia regulaminów oraz dokumentacji wewnętrznej zakładu pracy. Współpracujemy z działami kadrowymi, udzielając bieżących porad prawnych w sprawach pracowniczych.

Zostaw numer telefonu - oddzwonimy

Zajmiemy się Twoją sprawą Ciebie najszybciej jak to możliwe.

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Obsługa prawna dla pracodawców i pracowników

  Sporządzamy projekty umów o pracę, kontraktów B2B, kontraktów menadżerskich oraz umów o zakazie konkurencji. Reprezentujemy pracodawców podczas postępowań prowadzonych przez Państwową Inspekcję Pracy oraz w postępowaniach sądowych przed sądami pracy. Udzielamy wsparcia prawnego podczas negocjacji z związkami zawodowymi pracowników. Wdrażamy mechanizmy prawne zapobiegające nierównemu traktowaniu, dyskryminacji i mobbingowi pracowników. Pomagamy podczas wdrożenia polityki ochrony danych osobowych (RODO).

  Pomoc prawników MCP dla pracowników i pracodawców

  Pomagamy pracownikom podczas sporów z pracodawcami na etapie postępowania sądowego i przedsądowego. Udzielamy wsparcia prawnego podczas ustalenia stosunku pracy w drodze postępowania sądowego, przeciwdziałamy niezgodnemu z prawem zastępowaniu umowy o pracę umową cywilnoprawną. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach o niezgodne z prawem pracy wypowiedzenie umowy o pracę, warunków pracy i płacy czy w sprawach o mobbing i dyskryminację. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, dlatego udzielamy porad prawnych z zakresu praw pracowniczych podczas, których analizujemy czy doszło do naruszeń praw pracowniczych naszych Klientów przez pracodawcę.

  Usługi online

  Nasza Kancelaria oferuje swoim klientom porady prawne online lub przez telefon. Jeśli nie możesz odwiedzić nas osobiście skorzystaj z usługi wideorozmowy lub rozmowy telefonicznej.

  Twoją sprawą zajmą się

  Karol Rużyło

  adwokat, mediator