Strona główna / Dla osób prywatnych / Rozwód Katowice

Rozwód Katowice

Porada telefoniczna

501 407 372

Umów się na pierwsze spotkanie i pomoc prawną.

Profesjonalna pomoc prawna w sprawach rozwodowych

W Kancelarii MCP zapewniamy naszym Klientom profesjonalną pomoc prawną w sprawach rozwodowych. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy i empatia wobec Klienta, bowiem rozumiemy, że sprawy rozwodowe są wyjątkowo trudne dla naszych Klientów. Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z wieloletnim doświadczeniem, pomagającą przez lata swoim Klientom na terenie Katowic i województwa śląskiego. Nasi adwokaci zapewniają pełną dyskrecję powierzonych im spraw, ponieważ obowiązuje nas tajemnica adwokacka.

Zostaw numer telefonu - oddzwonimy

Zajmiemy się Twoją sprawą Ciebie najszybciej jak to możliwe.

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Kompleksowa pomoc prawną w sprawach rozwodowych

  Podczas codziennej pracy wspieramy naszych Klientów w sprawach o rozwód i separację. Podczas spraw rozwodowych udzielamy naszym Klientom porad prawnych w zakresie regulacji stosunków prawnych i ekonomicznych z małżonkiem oraz reprezentujemy naszych Klientów podczas postępowań sądowych. Doradzamy jaki sposób rozwodu będzie najkorzystniejszy w indywidualnej sytuacji Klienta, wskazując wady i zalety rozwodu z orzekaniem o winie i rozwodu bez orzekania o winie. Rozwód rozwiązuje jedynie związek małżeński, jednak nie reguluje wszystkich spraw pomiędzy małżonkami. W MCP świadczymy kompleksową pomoc prawną związaną ze sprawami rozwodowymi, w których pomagamy naszym Klientom uregulować sprawy o podział majątku wspólnego małżonków, sprawy o alimenty czy sprawy o orzeczenie o władzy rodzicielskiej i o kontakty z dziećmi.

  Wsparcie i porady prawne dla Klientów

  Mając na uwadze dobro dziecka, które przeżywa ogrom stresu w związku z rozwodem rodziców, w sprawach, w których wolą rodziców jest ugodowe rozstrzygnięcie kwestii opieki nad dzieckiem, pomagamy w zawarciu porozumienia rodzicielskiego. Nasi prawnicy reprezentują Klientów przed bankiem w sprawach przeniesienia kredytu hipotecznego na jednego z małżonków po rozwodzie. Jako kancelaria prawa rodzinnego wskazujemy, że wielu konfliktom można zapobiec zawierając umowę majątkową małżeńską z małżonkiem przed zawarciem związku małżeńskiego lub w jego trakcie. Nasi adwokaci dokonają analizy sytuacji prawnej i majątkowej małżonków oraz przedstawią jakie rozwiązanie jest najbardziej właściwe dla Klientów. Sprawy rozwodowe są obarczone znacznym ładunkiem emocjonalnym. W większości przypadków rozwód stanowi pierwszą sytuację, w której strony postępowania rozwodowego mają kontakt z organami wymiaru sprawiedliwości, co generuje znaczy stres. Podczas rozwodu każda ze stron jest zmuszona do rozpoczęcia nowego etapu w życiu, skoncentrowania się na sobie i rodzinie, dlatego ważną rolę w sprawach rozwodowych odgrywa adwokat świadczący usługi profesjonalnej pomocy prawnej na rzecz Klienta. W MCP pomagamy naszym Klientom udzielając porad prawnych w siedzibie Kancelarii Adwokackiej w Katowicach, w formie on - line i porad telefonicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientom, wspieramy ich w bieżących problemach prawnych, udzielając porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i karnego.

  Twoją sprawą zajmą się

  Karol Rużyło

  adwokat, mediator