Strona główna / Dla przedsiębiorców / Obsługa należności i zobowiązań

Obsługa należności i zobowiązań

Porada telefoniczna

501 407 372

Umów się na pierwsze spotkanie i pomoc prawną.

Obsługa należności i zobowiązań przez Zespół prawników MCP

Zespół prawników MCP zajmuje się obsługą należności i zobowiązań wynikających ze stosunków cywilnych i gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w zakresie odzyskiwania należności. Reprezentujemy wierzycieli podczas postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego oraz w postępowaniach upadłościowych dłużników.

Zostaw numer telefonu - oddzwonimy

Zajmiemy się Twoją sprawą Ciebie najszybciej jak to możliwe.

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Ochrona interesów Klientów w procesie odzyskiwania należności

  Wskazujemy, że odzyskiwanie należności może być długim i kosztownym procesem, dlatego naszym Klientom proponujemy rozwiązania, które odpowiednio zabezpieczą ich interesy. Wprowadzenie do umów zobowiązaniowych zabezpieczeń osobistych i rzeczowych wierzytelności, pozwala naszym Klientom zaspokoić swoje wierzytelności bez konieczności wszczynania postępowania sądowego i egzekucyjnego w sytuacji sporu z dłużnikiem.

  Analiza umów i wsparcie prawników MCP

  Świadcząc pomoc prawną, dokonujemy analizy stosunków zobowiązaniowych naszych Klientów. Sprawdzamy, czy zawierane przez nich umowy nie wiążą się z nadmiernym świadczeniem jednej ze stron, bądź nie są obarczone klauzulami abuzywnymi lub wadą nieważności.

  Usługi online

  Nasza Kancelaria oferuje swoim klientom porady prawne online lub przez telefon. Jeśli nie możesz odwiedzić nas osobiście skorzystaj z usługi wideorozmowy lub rozmowy telefonicznej.

  Twoją sprawą zajmą się

  Karol Rużyło

  adwokat, mediator

  Michał Ciupa

  dr n. o zdr., adwokat