Pomoc prawna

Prawo w Polsce zmienia się w bardzo szybkim tempie, dlatego niemożliwe jest, by jedna osoba była na bieżąco ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Właśnie z tego powodu prawnicy mają swoje specjalizacje, którymi zajmują się najczęściej w toku codziennej pracy. Zależy Ci na nawiązaniu współpracy z adwokatem z Katowic, który jest zorientowany w kwestiach związanych z różnymi, często bardzo odległymi, gałęziami prawa?

W takiej sytuacji zapraszamy do naszej Kancelarii adwokackiej w Katowicach, w ramach której działa zespół doświadczonych adwokatów o różnych specjalizacjach.  Uzyskasz w niej porady prawne w Katowicach w szeroki zakresie problemów, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Pomagamy zarówno przedsiębiorcom, klientom indywidualnym, a także osobom związanymi z konkretnymi specjalizacjami np. lekarzom.

porady prawne katowice

Porady prawne w Katowicach – specjalizacje

Nasza kancelaria adwokacka z Katowic to miejsce, w którym zawsze uzyskasz niezbędną pomoc prawną oraz asystę adwokata. W ramach kancelarii działają wykształceni i doświadczeni prawnicy z Katowic, którzy są absolwentami Uniwersytety Śląskiego w Katowicach i posiadają wieloletnią praktykę zawodową. Nasze porady prawne są przeznaczone zarówno dla przedsiębiorców, jak również dla osób prywatnych. W szczególności zajmujemy się sprawami na gruncie:

  • prawa karnego,
  • prawa gospodarczego,
  • prawa medycznego,
  • prawa spółek cywilnych,
  • prawa rodzinnego.

Jako nieliczna Kancelaria adwokacka z Katowic specjalizujemy się udzielaniu pomocy dla administratorów danych osobowych w związku z RODO.

porady prawne katowice

Zapraszamy do kontaktu z  kancelarią, dobierzemy specjalistę pasującego najlepiej do Twojego problemu.

Co więcej nasi prawnicy rozwiązując istotne, skomplikowane problemy prawne zawsze konsultują to z równie doświadczonymi adwokatami z kancelarii.

Dane kontaktowe

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną